Время проходит, вот в чем беда. Прошлое растет, а будущее сокращается.
Все меньше шансов что-нибудь сделать — и все обиднее за то, чего не успел.
Харуки Мураками
Пропозиція про співпрацю
Шановний Керівник!
Відкритий недержавний пенсійний фонд (ВНПФ) "Причетність" пропонує Вашому підприємству стати Вкладником фонду  з метою створення соціального пакету для працівників підприємства - Учасників фонду, що відповідає світовим стандартам ведення бізнесу і в даний час широко впроваджується в нашій країні.
Участь Вашого підприємства в системі недержавного пенсійного забезпечення дозволить не тільки сформувати позитивний імідж підприємства на внутрішньому і зовнішньому  ринках, але і отримати економічний ефект:
  • Суму пенсійних внесків, сплачених роботодавцем за власний рахунок на недержавне пенсійне забезпечення його працівників, дозволяється відносити на витрати підприємства у повному обсязі.
  • Об’єкт оподатковування юридичної особи зменшиться внаслідок віднесення суми пенсійних внесків, сплачених на користь своїх працівників, на витрати підприємства. Це дає можливість відносної економії на податку на прибуток у розмірі 18% від суми сплачених внесків.
Крім того, участь підприємства в ВНПФ "Причетність"  дозволить Вам підвищити лояльність персоналу підприємства, залучити й утримати більш кваліфіковані кадри. У Вас, як роботодавця, є можливість диференційовано підходити до розмірів сум, перечисляемым на користь кожного конкретного співробітника, Ви можете стимулювати різні категорії працівників залежно від:
  • стажу роботи,
  • кваліфікації,
  • цінності співробітника і т. д.
Ми готові провести презентацію системи недержавного пенсійного забезпечення та ВНПФ "Причетність" на Вашому підприємстві. Крім того, наші фахівці завжди раді запропонувати Вам кваліфіковану допомогу в розробці оптимальної програми пенсійного забезпечення працівників Вашого підприємства.
Сподіваємося на плідну співпрацю!
Основні показники фонду на на 07.12.2023
Чиста вартість активів
22 625 225,21 грн
Кількість одиниць пенсійних активів
13 026 132,6202 одиниць
Чиста вартість одиниці пенсійних активів
1,736910 грн
ВНПФ "Причетність" - Майбутнє в твоїх руках! © 2004-2023